PUREDERM Nose Pore Strips - Tea Tree - 6 ks

Kód: 510
179 Kč
Momentálně nedostupné

Tyto proužky na nos během chvilky vyčistí ucpané póry, odstraňují černé tečky a regulují tvorbu mazu v mazových žlázkách. Opravdový rozdíl uvidíte již po první aplikaci a jejich pravidelným používáním docílíte čistých a stažených pórů, vaše pleť bude hladká a svěží. Bez parabenů. Balení obsahuje 6 čisticích pásků.

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Klíčové složky

  • Tea Tree olej (Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil) nebo-li olej z čajovníku je přírodní látka, která se po tisíce let používá k péči o rány a popáleniny. Běžně se používá k léčbě akné, neboť má silné antimikrobiální, protizánětlivé a antibakteriální účinky. Stahuje póry a přispívá ke kontrole mazu. V aromaterapii se používá k dodání sebevědomí, uklidnění, zlepšení psychické odolnosti a soustředěnosti u studentů. V lidovém léčitelství se používá pro pročištění dýchacích cest, ke zmírnění otoků a k odhlenění. Zabíjí bakterie E.coli a stafylokoka. Podporuje dobrý stav imunitního systému a má antimykotický účinek.
  • Allantoin chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku. Často se používá k minimalizaci pórů, ale i kvůli anti-agingovým schopnostem. Podporuje růst nových kožních buněk a obnovu kožní tkáně. Zmírňuje podráždění. Chrání pleť před škodlivými vlivy UV záření a regeneruje ji. Výrazně omezuje působení volných radikálů.

Použití

  1. Důkladně si umyjte obličej.
  2. Osušte si ruce, vyndejte pásek z krabičky a odlepte od podložky, aplikujte ihned po otevření.
  3. Důkladně si namočte nos vodou, aby pásek dobře přilnul k pokožce. Pokud není váš nos dostatečně vlhký, proužek se nemusí přilepit a nemusí být účinný.
  4. Aplikujte proužek na navlhčenou oblast nosu lesklou stranou směrem k pokožce, vyhlaďte a odstraňte vzniklé vzduchové bublinky, aby co nejlépe přilnul.
  5. Nechte působit po dobu 10 až 15 minut. Proužek by měl být při zasychání suchý až mírně tuhý. V závislosti na vlhkosti, klimatu nebo potu nechte působit o něco déle nebo kratší dobu.
  6. Po zaschnutí proužku pomalu a opatrně odlepujte, začněte od okraje a táhněte směrem ke středu. Pokud jsou nějaké zbytky, opláchněte je vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: