Nu Skin Nuskin Beauty Focus Collagen+ - Kolagen 30porcí

Kód: 55
1 549 Kč
Skladem

Beauty Focus Collagen+ je inovativní doplněk stravy, kolagen pro krásu obsahující jedinečnou směs kolagenního hydrolyzátu, ceramidů a antioxidantu luteinu. Dohromady je u těchto složek klinicky prokázáno, že poskytují řadu anti-ageing benefitů. Nejvíce cílí tento kolagen na krásu pleti, podporuje její zářivost a zjemňuje vrásky především, jak bylo prokázáno v klinické studii, v oblasti očí. Dalším benefitem je zlepšení kvality vlasů a nehtů.

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

SEZNAMTE SE S BEAUTY FOCUS 

Ve světě péče o pleť dlouhou dobu dominovaly kosmetické přípravky k lokálnímu použití. Dnes však víc a víc lidí věří, že kosmetické účinky mohou získat z doplňků stravy. A to je přesně to, s čím přichází Beauty Focus. Jde o pití, které vám pomůže k viditelným anti-ageing benefitům a nádhernému vzhledu pleti. Veškerá věda o kráse ve vašem denním doplňku stravy. Úžasné, co říkáte?

Collagen+

Beauty Focus Collagen+ je inovativní kolagenový doplněk stravy na podporu krásy s odborně vybranými složkami, aby mohl poskytovat osvědčené anti-ageing benefity. Každý sáček naší klinicky ověřené směsi obsahuje:

  • Kolagenový hydrolyzát: Collagen od Nu Skin podléhá zvláštní kontrole našeho dodavatele během hydrolýzy, kdy se získává náležitý profil kolagenního peptidu neboli peptidový "otisk", který je optimalizován pro krásu, jak je to doloženo v klinických studiích s lidskými jedinci, ukazujících zlepšení vizuálního vzhledu kožních prvků.
  • Koncentrát pšeničného oleje: Získaný ze zásob živin v pšenici, prastarého zrna, které bylo stěžejní pro dějiny lidstva. Koncentrát pšeničného oleje je prémiový rostlinný zdroj ceramidů, což je druh lipidů známý jako přírodní těsnicí látka pleti, díky čemuž hraje v pleti zásadní úlohu.
  • Lutein Lutein se získává z květů měsíčku s oranžovými okvětními lístky - v barvě slunečních paprsků - což odráží barva přípravku Beauty Focus Collagen+.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: