Nu Skin Nuskin Galvanic Spa System Facial Gels with AgeLOC

Kód: 139
Akce
Značka: Nu Skin
1 199 Kč 1 199 Kč / 1 ks
Skladem

Nu Skin ageLOC Galvanic Spa Facial Gels zažehlovací obličejové  jsou určeny pro použití s galvanickou žehličkou ageLOC Galvanic Spa od společnosti Nu Skin. Při používání společně s galvanickou žehličkou si přenesete lázeňský zážitek do pohodlí vašeho domova. Gely mají zpevňující a liftingový účinek a zároveň odstraňují nečistoty a pomáhají viditelně redukovat jemné linky i vrásky. Složky ageLOC se zaměřují na viditelné známky stárnutí pleti a pomáhají udržet či navrátit  mladistvý vzhled. 

 

 

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

1 box- (4 AMPULKY PRE-TREAT GELU & 4 AMPULKY TREATMENT GELU)

Při používání společně se zařízením ageLOC Galvanic Spa od společnosti Nu Skin přinášejí gely ageLOC Galvanic Spa Facial Gels tento lázeňský zážitek do pohodlí vašeho domova. 

Zpevňují a zvedají pokožku a zároveň odstraňují nečistoty a pomáhají viditelně redukovat linky a vrásky. Naše složky ageLOC se zaměřují na viditelné známky stárnutí pleti a pomáhají odhalit váš mladistvý vzhled. 

Jde v podstatě o snadno proveditelný dvoustupňový proces, který funguje trochu jako sada magnetů.

 Pomocí záporného galvanického proudění vaše zařízení vypuzuje záporně nabitý Pre-Treat Gel do vaší epidermis, kde gel zklidňuje a upravuje pokožku, váže se na nečistoty a připravuje se na kladně nabitý Treatment Gel, který přijde po něm. Pomocí kladného náboje během kroku Treatment (Ošetření) vaše zařízení vytáhne záporně nabité nečistoty, na které byl zaměřený krok Pre-Treat (Před-ošetření), a do pleti jsou současně dodávány složky ageLOC. 

 Pre-Treat Gel spolu s ageLOC Galvanic Spa: 

• Váží na sebe nečistoty a čistí póry. 

• Výtažky z měsíčku (výtažek z květů Calendula officinalis) a z mořské řasy (výtažek z Macrocystis pyrifera) zklidňují a ošetřují pleť. 

• Rozpouští a zkapalňuje přebytečnou mastnotu na obličeji. Treatment Gel spolu s ageLOC Galvanic Spa: 

• Složky ageLOC se zaměřují na základní zdroje stárnutí, aby zachovaly mladistvý vzhled pleti a omezily projevy stárnutí. 

• Odstraňuje nečistoty, na něž byl zaměřen přípravný krok před-ošetření. 

 • Zlepšuje hydrataci pokožky a zanechává ji neuvěřitelně hebkou, čistou a svěží. 

 • Látky vyživující pleť, jako jsou arginin, extrakt z jasmínu (extrakt z Jasminum officinale) a olej z květů Rosa damascena, oživují a posilují unavenou, stresovanou pokožku. 

• Výtažek ze zeleného čaje (Extrakt z listů Camellia sinensis) pomáhá bojovat proti negativním účinkům oxidačního stresu způsobeného stresovými faktory v prostředí. 

• Extrakt z Jania rubens, druhu řas pěstovaných v rámci zemědělství v řízeném prostředí (CEA), pomáhá snižovat výskyt linek a vrásek a zlepšuje hebkost pleti. Oba gely spolu s ageLOC Galvanic Spa: 

• Pomáhají viditelně redukovat linky, vrásky a odhalují pevnější, vypnutější, konturovaný, zářivý vzhled za pouhých pět minut*. 

• Revitalizují vzhled pleti tak, že si výsledků všimnou i ostatní - to vše během několika pětiminutových ošetření každý týden*. 

• Díky odstranění nečistot pomáhají zlepšit přirozenou vitalitu pleti. 

• Galvanické proudění podporuje dodání prospěšných složek do epidermis.

Balení obsahuje 8 ampulek (4x pre-treatment gel + 4x treatment gel)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: