Nu Skin Pharmanex BioGinkgo

Kód: 391
1 079 Kč
Skladem

Ukázalo se, že změny ve prospěch proaktivního životního stylu, kognitivní trénink a vyvážená zdravá strava hrají důležitou úlohu v udržování kognitivních funkcí. Železo obsažené v přípravku BioGinkgo může hrát coby doplněk vyvážené zdravé stravy významnou roli při podpoře normálních kognitivních funkcí a pomůže vám udržet bystrost a pozornost. 

Čistá hmotnost17 g

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Proč si ho zamilujete

 

Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu.

Železo přispívá k normálnímu fungování imunitního systému a má svůj podíl na procesu dělení buněk.

Výhody
 

 • Železo přispívá k normálním kognitivním funkcím, normálnímu přenosu kyslíku a hraje roli při normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

Složení

Úplný seznam složek


Plnidlo: mikrokrystalická celulosa, Dextróza, Výtažek z listu Ginkgo bilobaL. (19,5% - 52,5mg/tablet), Maltodextrin, Bisglycinát železnatý (15% DRH*- 2,1mg/tablet), Plnidlo: zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, Protispékavá látka: oxid křemičitý, Plnidlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy, Dextrin, Emulgátor: lecitiny (sója), Stabilizátor: citronany sodné, Protispékavé látky: horečnaté soli mastných kyselin, Lešticí látka: methylcelulosa, glycerol. 

*Denní Referenční Hodnoty (U Dospělých Osob)

Jak produkt používat

Užívejte jednu (1) tabletu denně s jídlem.

Často kladené otázky

  • Proč je železo pro člověka důležité?
   V potravinách se železo nachází v produktech živočišného a rostlinného původu, jako jsou maso, ryby, kuřecí maso, celozrnné výrobky, ořechy a listová zelenina (špenát). Železo je základní minerální látka nezbytná pro řadu funkcí. U člověka se železo nachází v hemoglobinu, což mu umožňuje reverzibilně vázat kyslík. Hemoglobin přenáší kyslík v červených krvinkách do tkání. Další úloha železa spočívá v normálním procesu získávání energie, známém také jako ATP, a v imunitní reakci organismu. Jako všechny základní živiny je i železo potřebné pro dělení buněk.

  • Jakou roli hraje železo při snižování únavy?
   Železo se podílí na důležitých metabolických funkcích, mimo jiné slouží k transportu kyslíku v celém našem těle a také k energetickému metabolismu. Jinými slovy hraje důležitou roli při přenosu kyslíku do buněk, takže přispívá ke snížení únavy a ovlivňuje energetický metabolismus. 

 • Co je Ginkgo biloba?
  Ginkgo biloba je nejstarší známá existující dřevina a její stopy vedou až do období před více než 200 miliony let. První tradiční zmínky o použití ginko biloby (jinanu dvoulaločného) pocházejí z roku 2800 př. n. l. Dnes lze ginkgo bilobu nalézt jako rostlinnou složku v doplňcích stravy.s.

 

Upozornění
 

Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Důležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Potravinový doplněk by neměl být užíván jako náhrada pestré stravy. Neužívejte, pokud je porušen nebo chybí bezpečnostní uzávěr. Chraňte před vysokou teplotou a vlhkostí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Jste-li těhotná, kojíte nebo užíváte antitrombotika: léky proti srážlivosti krve (např. aspirin), antikoagulanty nebo jste-li v jiné lékařské péči, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem. Užíváte-li ginkgo bilobu, před každou plánovanou operací o tom s dostatečným předstihem informujte svého lékaře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: