Nu Skin Nuskin ageLOC Galvanic Spa - sada - gely + Tru Face Line Corrector + Moisture Mist NaPCa slevový kód uvnitř

Kód: 70
Akce Tip
Značka: Nu Skin
ZDARMAZDARMA
55 vy
9 299 Kč
Skladem

Nu Skin Galvanická žehlička ageLOC Galvanic Spa 97310060 + gely na pleť + Tru Face Line Corrector + Moisture Mist NaPCA

Vyhladit vrásky, zpevnit povislé kontury obličeje, povislé bříško po porodu či po větším úbytku váhy, zbavit se celulitidy, vyřešit problém s jemnými lámajícími se vlasy a padáním vlasů, podpořit vlastní tvorbu kolagenu, stimulovat vlasové cibulky ... to vše a více umí unikátní patentovaný přístroj galvanická žehlička ageLOC Galvanic Spa od Nu Skin.

 

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

S touto sadou získáte nejen jedno z našich nejúčinnějších a intuitivních zařízení pro péči o pleť, ale také Galvanic Spa Facial Gels, Tru Face Line Corrector a lahvičku NaPCA Moisture Mist.

Malý, chytrý a výkonný ageLOC Galvanic Spa od Nu Skin dává dohromady průlomovou technologii s patentovanými složkami a vytváří tak skutečně moderní přístroj proti stárnutí. Při používání společně s produkty, jakými jsou naše Galvanic Facial Gels with ageLOC a Tru Face Line Corrector, Galvanic Spa cílí přímo u zdroje na viditelné známky stárnutí pleti. Jemné linky a vrásky se zdají menší, pleť je posílena a vypadá nádherně mladě.

Technologie ageLOC Galvanic Spa využívá samočinný galvanický proud, s kterým se často setkáváme v profesionálních lázních, pomáhající dopravit do pleti složky proti stárnutí. S přídavnými nástavci a doplňkovými produkty navrženými pro obličej, tělo a vlasovou pokožku vám tento víceúčelový kosmetický přístroj pro domácí používání umožní zažít pocit jako v lázních z pohodlí svého domova.

Systém Galvanic Spa, který nabízí zcela srozumitelný, uživatelsky přívětivý LED displej a optimální ergonomický tvar, je moderní, intuitivní a snadno se používá. Tajemství rozzářené, mladě vypadající pleti spočívá na špičkách vašich prstů - a jeho odhalení nebylo nikdy snazší.

1 ageLOC Galvanic Spa System Gen III

1 Facial Gels ageLOC Twist Top

1 Tru Face Line Corrector

1 NaPCA Moisture Mist II

1 ageLOC Face Conductor

1 Focus Area Conductor

1 nástavec na tělo

1 nástavec na vlasy

1 uživatelská příručka 2 AAA baterie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: