NuSkin Nu Skin ageLOC Wellspa iO Revitalise Routine Bundle

Kód: 622
Novinka
Značka: Nu Skin
ZDARMAZDARMA
Wellspa 01
8 699 Kč
Skladem

Začněte svou cestu za sebejistotou se zařízením ageLOC WellSpa iO a sérem ageLOC Body Serum. Toto duo přípravků, navržené pro pleť s projevy celulitidy, vám propůjčí krásu a wellness a napomůže viditelně zpevnit a vypnout pokožku. Vaše pokožka tak bude vypadat mladistvě, tonizovanější a bude mít výraznější kontury.

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Nadešel čas revitalizovat vzhled vaší pleti!  

Sérum ageLOC Body Serum jsme navrhli ke společnému použití s přístrojem ageLOC WellSpa iO a bylo vyvinuto pro pokožku s projevy celulitidy. Při společném použití tato dvojice nejen viditelně zpevní a vypne vaši pleť, ale také vylepší vzhled vrásčité pokožky na těle a dodá jí mladistvý, zářivější a hladší vzhled.

highlight icon
Vyrovnává tón pleti
highlight icon
Hydratuje pleť
highlight icon
Viditelně zpevňuje a vypíná pleť
 
Výhody
  • Je určen pro pokožku s výskytem celulitidy, pomáhá ji viditelně zpevnit a tvarovat a dodává jí zářivý a hladší vzhled.
  • Pomáhá zlepšit vzhled povadlé pokožky a vypíná a tvaruje ji.
  • Zaměřuje se na viditelné známky stárnutí pleti a díky technologii ageLOC zachovává mladistvý vzhled a snižuje projevy stárnutí.

Jak používat

Kroky

1 Naneste dostatečné množství přípravku ageLOC Body Serum na cílové oblasti (např. horní část paží, horní část stehen/hýždí nebo břicho) a začněte svou péči ageLOC WellSpa iO.
2 Lehce klouzejte přístrojem po pokožce směrem nahoru ke středu těla a zpět dolů pomalými krouživými pohyby.
3 Během sezení aplikujte sérum podle potřeby, abyste zajistili hladké a nepřetržité spojení mezi pokožkou a zařízením. Veškeré zbytky séra vmasírujte do pokožky.
Ještě lepších výsledků dosáhnete, budete-li postupovat podle pokynů pro plný revitalizačního režim. (1) připravte pokožku tak, že ji ve sprše vyčistíte přípravkem ageLOC Body Polish, a (2) ve finálním kroku do ní pevným krouživým pohybem vedeným směrem nahoru vmasírujete přípravek ageLOC Dermatic Effects.

Doporučení

Používejte třikrát týdně až denně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: