Nu Skin TRME MyGOAL

Kód: 610
Novinka
Značka: Nu Skin
1 774 Kč
Skladem
Rozhodli jste se regulovat svou tělesnou hmotnost a sháníte doplněk stravy, který vám pomůže zhubnout? Vaše hledání je u konce – TRME MyGoal je přesně to, na co se můžete na své cestě spolehnout!
Čistá hmotnost 102g

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

TRME MyGoal obsahuje pečlivě vybrané složky, jako například glukomannan, který přispívá k úbytku hmotnosti, a komplex vitaminů (vitamin C, vitamin B6 a vitamin B12), aby vašemu tělu nechyběly klíčové mikroživiny. Zkombinujte MyGoal se zdravými a udržitelnými návyky, včetně pravidelného cvičení a zdravé stravy, a tížený výsledek se dostaví!

highlight icon
Přispívá k redukci hmotnosti*
highlight icon
Podporuje vás na cestě k tělesné rovnováze
 

MyGoal si zamilujete pro jeho skvělé složení:

  • Glukomannan – přispívá k redukci hmotnosti
  • Vitaminy C, B6 a B12 – přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
Nasypte obsah jednoho sáčku do velké sklenice vody (alespoň 250 ml) a rozmíchejte. Užívejte 3krát denně, vždy 15–20 minut před jídlem. Míchejte, dokud se prášek zcela nerozpustí v tekutině, a ihned vypijte, než směs příliš zhoustne.

Doporučení

Vezměte prosím na vědomí, že příznivých účinků se dosáhne při denním příjmu 3 g glukomannanu ve třech dávkách po 1 g, které je třeba zapít 1–2 sklenicemi vody, před jídlem a v kombinaci s redukční dietou.
 

KLÍČOVÉ SLOŽKY

trme-MyGoal-ingredient-1
Glukomannan
Vláknina pocházející z kořene rostliny konjac, která roste v teplých a tropických oblastech Asie. Má skvělou schopnost absorbovat vodu a v minulosti se v asijských kulturách používal jako tradiční potravina.
trme-MyGoal-ingredient-2
Vitaminy C, B6 a B12
Vitaminy a minerály jsou považovány za důležité živiny a při hubnutí byste neměli zapomínat ani na příjem vitaminů.
VŠECHNY SLOŽKY
Glukomannan (extrakt z kořenu Amorphophallus konjac K. Koch) (3 g/3 sáčky), L-askorbát sodný, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, protispékavá látka: oxid křemičitý, emulgátor: slunečnicový lecitin, pyridoxin–hydrochlorid, kyanokobalamin.
TRME_MyGOAL_nutrition table_cs
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: