Nu Skin TRME MyEDGE

Kód: 607
Novinka
Značka: Nu Skin
1 623 Kč
Skladem
Míváte chuť na sladké a občas mlsáte? Chcete si udržet zdravý životní styl? Ať tak, či onak, s doplňkem MyEdge si můžete svou cestu přizpůsobit.
Čistá hmotnost 46g

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Věděli jste, že důvodů, proč máte velkou chuť na nějaké jídlo, je hned několik? Někdy je to jednoduše proto, že máte hlad, jindy mlsáte mezi jídly, abyste si zlepšili náladu, a někdy jen ze zvyku nebo z nudy, což je naprosto v pořádku! Pokud však chcete své chutě dostat pod kontrolu, TRME MyEdge vám může pomoci. Obsahuje karobový prášek, který dokáže potlačit pocit hladu nebo chutě na jídlo,* ať už k tomu máte jakýkoli důvod.

highlight icon
Pomáhá omezit pocit chuti na jídlo*
highlight icon
Podporuje vás na cestě k tělesné rovnováze
 

MyEdge je doplněk stravy, který kombinuje účinnost tří skvělých složek:

  • Výtažek z listů moruše bílé - přispívá k normální hladině cukru v krvi a k udržení rovnováhy metabolismu sacharidů v těle*.
  • Prášek z rohovníku - Podporuje kontrolu chutě k jídlu,* pomáhá omezovat pocit chuti na jídlo,* a pomáhá zvyšovat pocit nasycenosti*
  • Chrom - Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi a normálnímu metabolismu makroživin
Smíchejte jeden sáček se 100 ml libovolného nápoje.

Doporučení

Užívejte jednou denně před jídlem nebo s jídlem. Pokud dojde k usazení, před konzumací znovu promíchejte. MyEdge můžete kromě vody rozmíchat také v jídle nebo libovolném nápoji.
Neváhejte si upravit receptury na nápoje, které jsme pro vás v souvislosti s řadou TRME sepsali.
 

KLÍČOVÉ SLOŽKY

trme-MyEdge-ingredient-1
Výtažek z listu moruše bílé
V tradiční čínské medicíně se moruše bílá používá již po staletí. Výtažek z listů této rostliny si v posledních letech získává své příznivce díky svým zdraví prospěšným účinkům.
trme-MyEdge-ingredient-2
Prášek z rohovníku
Získává se z plodových lusků stromu rohovníku obecného, který se tradičně pěstuje ve Středomoří. Vypadá podobně jako kakaový prášek a často se používá jako přírodní sladidlo do pečiva.
trme-MyEdge-ingredient-3
Chrom
Chrom, který je v malém množství přirozeně přítomen v celé řadě potravin, je esenciální prvek, který lidské tělo využívá ve stopovém množství. Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, například sacharidů.
VŠECHNY SLOŽKY
Výtažek z listů moruše (Morus alba L.) (1250 mg/sáček), prášek z plodů rohovníku (Ceratonia siliqua L.) (750 mg/sáček), aromata, protispékavá látka: oxid křemičitý, chlorid chromitý (III) (154 mcg/sáček, 385 % DRI: Denní referenční hodnota příjmu (pro dospělé))

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: