Nu Skin Smoothing Conditioner - luxusní kondicionér na vlasy 250ml

Kód: 184
481 Kč 481 Kč / 1 ks
Skladem

Smoothing Conditioner, který vlasy rozčesává, zbavuje je krepatění a zanechává je hladké a hedvábné. Je to druhý krok kompletního systému péče o vlasy Nu Skin* – systému určeného k regeneraci vlasů.

Druhým krokem kompletního systému péče o vlasy Nu Skin je Smoothing Conditioner, který je navržený tak, aby vlasy rozčesával, odstraňoval krepatění a zanechával je hladké a bezchybné. Směs vyživujících složek, jako je kokosový olej, panthenol, sodná sůl PCA a bambucké máslo, které obnovují vlasy a pomáhají jim, aby byly na pohled i na dotyk hebké a hedvábně jemné. Díky složení s nízkým pH a komplexu pro utěsnění vlhkosti kondicionér zároveň pomáhá utěsnit kůžičku a zvýšit zářivý lesk a zdravou vlhkost.

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Proč ho mám používat?

  • Pomáhá rozčesávat a uhlazovat krepaté vlasy, aby byly hladké a bezchybné.
  • Pomáhá udržovat životnost a živost barvení.
  • Regeneruje vlasy, aby byly na pohled i na dotyk hebké a hedvábně jemné díky směsi vyživujících složek.
  • Díky složení s nízkým pH a komplexu Moisture Sealing (těsnění vlhkosti) utěsňuje kutikulu a zvyšuje její zářivý lesk a zadržování zdravé vlhkosti.
  • Když se používá jako součást kompletního systému péče o vlasy, vlasy jsou na pohled i na dotyk zdravější, živější a pozoruhodně regenerované, takže jsou neodolatelně hebké a lesklé.

Jak ho mám používat?

Po použití šamponu vetřete konečky prstů rovnoměrně do mokrých vlasů dávku o velikosti kaštanu a věnujte zvláštní pozornost konečkům nebo poškozeným místům. Důkladně opláchněte. Až třikrát týdně nahraďte maskou Hair Mask, jak budete chtít.

Výsledek

Fotografie před a po

Vyhlazující systém

Objemový systém

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: