Nu Skin Nutricentials Pumps Ceramides + Postbiotics

Kód: 412
Akce
Značka: Nu Skin
1 019 Kč
Skladem

Toto nové sérum od Nuskin z řady Nutricentials-Nutricentials Pumps Ceramides + Postbiotics chrání a zvyšuje odolnost pleti vůči nepříznivým vlivům zvenčí.

Koncentrovaná směs ceramidů identických s pokožkou a postbiotik (Lactobacillus Ferment)  pomáhá chránit a posilovat důležitou kožní bariéru vaší pleti. 

  • ceramidy  pomáhají zklidnit pokožku namáhanou stresem.
  • chrání kožní bariéru a zklidňuje pleť 
  • snižuje výskyt jemných linek a vrásek
  • dodává pleti extra hydrataci
  • sérum je nekomedogenní a vhodné pro všechny druhy pleti

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Proč ho mám používat?

  • Pomáhá pleti, aby se lépe přizpůsobovala svému jedinečnému a neustále se měnícímu prostředí.
  • Pomáhá zklidnit pokožku, dodává extra hydrataci a podporuje přirozenou hydratační bariéru pokožky, čímž snižuje ztrátu vlhkosti a zlepšuje hydrataci.
  • Chrání před stresem vyvolávaným vnějším prostředím.

Klíčové složky

Komplex výtažků z bioadaptivních rostlin komplex 5 složek: Rozchodnice růžová, maralí kořen, houba chaga, vraneček a sibiřský ženšen.

(Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, mikroskopické řasy (extrakt z planktonu) a jablečný extrakt (extrakt z ovoce Pyrus malus) směs, která podporuje přirozenou hydratační bariéru pokožky, čímž snižuje ztrátu vlhkosti a zlepšuje hydrataci.


Lactobacillus Ferment (postbiotikum) – postbiotikum, které zklidňuje pokožku a doplňuje přirozenou bariéru proti vlhkosti.

Jak ho mám používat?

Každé ráno a večer naneste 2 až 3 kapky na obličej po jeho očištění a tonizaci. Potom použijte své oblíbené sérum a hydratační krém.

JAK SPRÁVNĚ POSTUPOVAT

Podle toho, co vaše pleť potřebuje, si můžete vybrat jedno, nebo všechny tři séra Pumps. Doporučujeme nejdříve použít sérum Pump, které se zaměřuje na váš největší problém v oblasti péče o pleť, a poté použít jako druhou vrstvu další Pump nebo Celltrex Always Right Recovery Fluid.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: