Nu Skin Nuskin Galvanic Spa System Facial Gels with AgeLOC 3 balení

Kód: 301
3 299 Kč
Skladem

Nu Skin ageLOC Galvanic Spa Facial Gels zažehlovací obličejové  jsou určeny pro použití s galvanickou žehličkou ageLOC Galvanic Spa od společnosti Nu Skin. Při používání společně s galvanickou žehličkou si přenesete lázeňský zážitek do pohodlí vašeho domova. Gely mají zpevňující a liftingový účinek a zároveň odstraňují nečistoty a pomáhají viditelně redukovat jemné linky i vrásky. Složky ageLOC se zaměřují na viditelné známky stárnutí pleti a pomáhají udržet či navrátit  mladistvý vzhled. 

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Při používání společně se zařízením ageLOC Galvanic Spa od společnosti Nu Skin přinášejí gely ageLOC Galvanic Spa Facial Gels tento lázeňský zážitek do pohodlí vašeho domova. 

Zpevňují a zvedají pokožku a zároveň odstraňují nečistoty a pomáhají viditelně redukovat linky a vrásky. Naše složky ageLOC se zaměřují na viditelné známky stárnutí pleti a pomáhají odhalit váš mladistvý vzhled. 

Jde v podstatě o snadno proveditelný dvoustupňový proces, který funguje trochu jako sada magnetů.

 Pomocí záporného galvanického proudění vaše zařízení vypuzuje záporně nabitý Pre-Treat Gel do vaší epidermis, kde gel zklidňuje a upravuje pokožku, váže se na nečistoty a připravuje se na kladně nabitý Treatment Gel, který přijde po něm. Pomocí kladného náboje během kroku Treatment (Ošetření) vaše zařízení vytáhne záporně nabité nečistoty, na které byl zaměřený krok Pre-Treat (Před-ošetření), a do pleti jsou současně dodávány složky ageLOC. 

 Pre-Treat Gel spolu s ageLOC Galvanic Spa: 

• Váží na sebe nečistoty a čistí póry. 

• Výtažky z měsíčku (výtažek z květů Calendula officinalis) a z mořské řasy (výtažek z Macrocystis pyrifera) zklidňují a ošetřují pleť. 

• Rozpouští a zkapalňuje přebytečnou mastnotu na obličeji. Treatment Gel spolu s ageLOC Galvanic Spa: 

• Složky ageLOC se zaměřují na základní zdroje stárnutí, aby zachovaly mladistvý vzhled pleti a omezily projevy stárnutí. 

• Odstraňuje nečistoty, na něž byl zaměřen přípravný krok před-ošetření. 

 • Zlepšuje hydrataci pokožky a zanechává ji neuvěřitelně hebkou, čistou a svěží. 

 • Látky vyživující pleť, jako jsou arginin, extrakt z jasmínu (extrakt z Jasminum officinale) a olej z květů Rosa damascena, oživují a posilují unavenou, stresovanou pokožku. 

• Výtažek ze zeleného čaje (Extrakt z listů Camellia sinensis) pomáhá bojovat proti negativním účinkům oxidačního stresu způsobeného stresovými faktory v prostředí. 

• Extrakt z Jania rubens, druhu řas pěstovaných v rámci zemědělství v řízeném prostředí (CEA), pomáhá snižovat výskyt linek a vrásek a zlepšuje hebkost pleti. Oba gely spolu s ageLOC Galvanic Spa: 

• Pomáhají viditelně redukovat linky, vrásky a odhalují pevnější, vypnutější, konturovaný, zářivý vzhled za pouhých pět minut*. 

• Revitalizují vzhled pleti tak, že si výsledků všimnou i ostatní - to vše během několika pětiminutových ošetření každý týden*. 

• Díky odstranění nečistot pomáhají zlepšit přirozenou vitalitu pleti. 

• Galvanické proudění podporuje dodání prospěšných složek do epidermis.

Balení obsahuje 3 boxy - 24 ampulek (12x pre-treatment gel + 12x treatment gel)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: