Nu Skin Nuskin ageLOC Nutriol Scalp & Hair System - sada vlasové péče vhodná ke galvanizaci, šampon 250ml, kondicionér 175ml, sérum 75ml

Kód: 199
3 329 Kč 3 329 Kč / 1 ks
Skladem

Tento systém, obsahující šampon ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo, kondicionér ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner a sérum ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum, dodává objem, hustotu a lesk jemným, namáhaným či zralým vlasům. Produkty ageLOC Nutriol podporují vlasy tak, že vypadají objemné, silnější a lesklejší, a každý den vám bude připadat, že jsou pevnější a vypadají zdravěji.

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Objevte tajemství objemu, hustoty a lesku.

Tento systém, obsahující šampon ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo, kondicionér ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner a sérum ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum, dodává objem, hustotu a lesk jemným, namáhaným či zralým vlasům. Produkty ageLOC Nutriol podporují vlasy tak, že vypadají objemné, silnější a lesklejší, a každý den vám bude připadat, že jsou pevnější a vypadají zdravěji*.

Obsah sady

1 šampon ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo

1 kondicionér ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner

1 sérum ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum

Proč si ho zamiluji?

Klinické výsledky po 6 měsících

o 72 % méně lámavých vlasů*

Klinické srovnání zjistilo o 107 % větší objem*

Klinické srovnání zjistilo o 106 % poddajnější vlasy*

Klinické srovnání zjistilo o 84 % větší lesk*

Více než 90 % dotázaných** uvedlo, že se jim zlepšil(a):

  • OBJEM
  • HUSTOTA
  • PODDAJNOST
  • LESK
  • ZDRAVÝ VZHLED

*Oddělení výzkumu a vývoje společnosti Nu Skin zadalo externí organizaci, která se zabývá testováním, aby klinicky posoudila používání systému ageLOC Nutriol Scalp & Hair System a zařízení Galvanic Spa. Této šestiměsíční studie se účastnili muži a ženy s jemnými anebo poškozenými vlasy (na základě vlastního posouzení). Výsledky založené na klinickém hodnocení.
**Výsledky založené na vlastním dojmu uživatele.

Použití

Naneste dostatečné množství šamponu na mokré vlasy a jemně vmasírujte do vlasové pokožky i do vlasů. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Poté aplikujte ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner. Vetřete dostatečné množství kondicionéru rovnoměrně do vlasů a vlasové pokožky, důkladnou péči věnujte konečkům a poškozeným částem. Před opláchnutím nechte intenzivně vyživující složky tři až pět minut působit na vlasy a vlasovou pokožku. Důkladně opláchněte vlažnou vodou.

Sérum ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum používejte na suché nebo mokré vlasy. Dle potřeby vytvářejte pěšinky, abyste mohli sérum nanést přímo na vlasovou pokožku a ke kořínkům. Přípravek prsty jemně vmasírujte do vlasové pokožky, rozčešte všechny nepoddajné prameny a pak na dvě minuty použijte ageLOC Galvanic Spa. Vyberte nástavec pro vlasovou pokožku a volbu číslo pět; nástavec přiložte přímo k vlasové pokožce a pohybujte se od čelní vlasové linie dozadu. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: