Nu Skin Nuskin ageLOC Boost aktivační sérum - 2ks

Kód: 584
2 359 Kč 2 359 Kč / 1 ks
Skladem

Nu Skin ageLOC Boost nabízí jedinečnou, variabilní pulzní mikroproudovou technologii a okamžitě aktivuje přirozené rozjasnění pleti. 

Nu Skin ageLOC aktivační sérum obsahuje rozjasňující přísady, hydratační směs s účinky pro pružnou a kyprou pleť, jemný exfoliátor a naši patentovanou směs ageLOC.

Detailní informace

Garance Doručení
Garance doručení
a vrácení peněz
Online Poradenství
Neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 721 639 729

Detailní popis produktu

Sérum ageLOC Boost Activating Serum, které bylo navrženo pro používání s vaším zařízením ageLOC Boost, vám pomůže dosáhnout svěží, mladistvé pleti. 

Obsahuje složky, které pleť rozjasňují, hydratační vyplňující směs, výtažek z plodů kaviárového citrusu pro jemnou exfoliaci a naši vlastní směs ageLOC, která ovlivňuje časné viditelné známky stárnutí pleti u zdroje. 

Jaký je výsledek? Viditelně pružnější, zářivější a plnější pleť se zdravě rozjasněním vzhledem. 

Klíčové složky 

Rozjasňující směs (výtažek z líru přímořského (CEA), Vitamin C a niacinamid mají rozjasňující účinek pro zářivou a jasnou pleť. 

Výtažek z plodů kaviárového citrusu podporuje exfoliaci a buněčnou obnovu pokožky, aby byla pleť viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvější. 

Vyplňující směs (výtažek z plodů jablka, výtažek z čočky, výtažek z plodů vodního melounu a dva typy kyseliny hyaluronové) pokožku hydratuje a zjemňuje, a zároveň jí dodává plnější vzhled. 

Směs ageLOC® se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý a živý vzhled. 

Pro použití s technologií ageLOC Boost.

Velikost balení 40ml 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: